Wyścig o pierwszą łubiankę wciąż nierozstrzygnięty! Przypominamy o truskawkowych konkursach

Przypominamy o konkursach, organizowanych w ramach tegorocznej edycji Święta Truskawki.

Plantatorów zapraszamy do zabawy w wyścig o pierwszą łubiankę sezonu oraz najdorodniejszą truskawkę. Czekamy także na zgłoszenia do trzeciej edycji plebiscytu o tytuł "Plantatora Roku Gminy Puławy". Pozostałych zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym, artystycznym, na najpiekniejsze stoisko oraz wyborach Miss Truskawki.

Regulaminy i karty zgłoszeniowe dostępne są w zakładce 8. Święto Truskawki w Gminie Puławy.