Wiem, co podpisuję - zaproszenie na konferencję

Starostwo Powiatowe w Puławach zaprasza seniorów i inne zainteresowane osoby z powiatu puławskiego na spotkanie poświęcone nieuczciwym praktykom stosowanym przez firmy telekomunikacyjne. Konferencja odbędzie się 6 czerwca 2018 r. o godz. 11.00 w Sali Pompejańskiej Starostwa przy Al. Królewskiej 19.

W programie przewidziano następujące tematy:

• Wiem, co podpisuję
  • Przeniesienie numeru przy zmianie dostawcy usług
  • Reklamacja telekomunikacyjna
  • Usługi premium

Prelegentami będą pracownicy Lubelskiej Delegatury Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Po spotkaniu będzie możliwość przedyskutowania swoich indywidualnych spraw i problemów telekomunikacyjnych.