Natalka Kosmowska wygrała szansę! Kolejny sukces wokalny uczennicy z Opatkowic

fot. Patrycja Mazurek/SP Opatkowice

24 maja 2018 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbył się konkurs wokalny pt. „WYGRAJ SZANSĘ”, w którym wzięło udział ponad 20 młodych wokalistek i wokalistów z całej Lubelszczyzny. Jego organizatorem i sponsorem nagród była Agencja Telewizyjno-Estradowa TV Media.

Poziom konkursu okazał się bardzo wysoki, a ocenie podlegały m. in.:  walory głosowe, muzykalność, umiejętności techniczne, ruch sceniczny i ogólny wyraz artystyczny. W zmaganiach wzięła udział Natalia Kosmowska – reprezentująca Gminę Puławy uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej w Opatkowicach, która pięknie zaśpiewała utwór Piosenka o muzyce. Natalce towarzyszyli uczniowie z Opatkowic, którzy byli na widowni i trzymali kciuki za swoją koleżankę. Doping okazał się skuteczny, a Natalka zajęła 1. miejsce. Gratulujemy kolejnego sukcesu!

Udział Natalki w konkursie oraz wyjazd dzieci z Opatkowic był możliwy dzięki wsparciu ze strony Gminy Puławy.

truskawka banner na www

przystan banner