Ostrzeżenie o burzach z gradem dla Powiatu Puławskiego

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie ostrzega o możliwości wystąpienia burz z gradem nad obszarem Powiatu Puławskiego od godz. 14:00 w dniu 5 września br. do godz. 02:00 dnia 6 września br.

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 65 km/h. Miejscami możliwy grad. W nocy burze będą stopniowo słabnąć. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska szacuje się na 85%.

Pełną treść komunikatu IMGW można pobrać poniżej.