Zapraszamy do Gołębia na uroczystości patriotyczne

W Gołębiu trwają Europejskie Dni Dziedzictwa, które w tym roku przebiegają pod hasłem „Niepodległa dla Wszystkich – Gołąb dla Niepodległej”. Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach patriotycznych, które odbędą się w ramach EDD w nadchodzący weekend.

Sobota, 15 września 2018 r.:

- godz. 15:00 (stacja kolejowa w Gołębiu) – upamiętnienie 75. rocznicy wielkiej akcji wysadzenia niemieckiego pociągu amunicyjnego pod Gołębiem – złożenie kwiatów i wystąpienia okolicznościowe.

Niedziela, 16 września 2018 r.:

- godz. 13:00 (centrum Gołębia) – uroczystość odsłonięcia tablic, upamiętniających nadanie nazwy dla skweru w Gołębiu.

Powyżej prezentujemy tylko wybrane wydarzenia. Pełny program EDD 2018 w Gołębiu można znaleźć na stronie: http://www.gminapulawy.pl/aktualnosci/item/2750-europejskie-dni-dziedzictwa-2018-w-go%C5%82%C4%99biu-zaproszenie.html