Spotkanie dla mieszkańców w sprawie bezpłatnych szkoleń komputerowych

We wtorek, 13 listopada 2018 r. o godz. 17:00 w świetlicy GOK w Górze Puławskiej odbędzie się spotkanie dla osób, które chciałyby jeszcze skorzystać z bezpłatnych szkoleń komputerowych w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. To prawdopodobnie ostatnia okazja, by wziąć udział w kursach w Górze Puławskiej, bowiem kolejne szkolenia są planowane już w innych miejscowościach gminy.

W szkoleniu mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy Gminy Puławy. Osoby posiadające ważne orzeczenie o niepełnosprawności proszone są o zabranie ze sobą oryginałów lub kopii dokumentów.