Zaproszenie na pierwszą sesję Rady Gminy Puławy VIII kadencji

Zapraszamy do udziału w uroczystej, pierwszej sesji Rady Gminy Puławy, inaugurującej nową kadencję samorządową 2018-2023. Sesja odbędzie się w czwartek, 22 listopada 2018 r. o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej im. Żołnierzy 2 DP I Armii Wojska Polskiego w Górze Puławskiej (sala gimnastyczna).

Zgodnie z porządkiem, podczas sesji nastąpi złożone ślubowania przez nowo wybranych Radnych oraz Wójta Gminy Puławy. Pełny program znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej: https://ugpulawy.bip.lubelskie.pl/index.php?id=58&p1=szczegoly&p2=1315502