S12 - wydłużono termin nadsyłania opinii mieszkańców w sprawie przebiegu drogi

W ramach spotkań informacyjnych w sprawie planowanego przebiegu drogi ekspresowej S12 przygotowano formularze opinii dla zainteresowanych mieszkańców. Uprzejmie informujemy że termin nadsyłania ww. opinii uległ wydłużeniu do końca bieżącego miesiąca tj. 30 listopada 2018 r.

Jednocześnie przypominamy że ankiety można przesłać pocztą, faksem lub emailem na poniższy adres:

Schuessler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96; 00-807 Warszawa,Fax: +48 (22) 41-91-401 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.