Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Akcja poszukiwania padłych dzików

Akcja poszukiwania padłych dzików

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Puławach informuje, że w dniach 6 i 7 grudnia 2018 na terenie powiatu puławskiego odbędzie się akcja przeszukiwania lasów, której celem jest poszukiwanie i zgłoszenie do badań padłych dzików.

Akcją objęte będą lasy na  terenie gminy Kurów, Żyrzyn,Końskowola .W akcji uczestniczyć będą  żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Puławach  przedstawiciele  Nadleśnictwa w Puławach i myśliwi z kół łowieckich oraz inne służby.Organem nadzorującym akcję jest  Lubelski Wojewódzki Lekarz Weterynarii.

Akcja została zorganizowana w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się afrykańskiego pomoru świń (ASF).W związku z działaniami możliwe jest nagłe wbieganie zwierząt na drogi. Kierowcy poruszający się po drogach w wyznaczonym rejonie powinni zachować szczególną ostrożność w czasie jazdy.

Czytany 183 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start