Zapraszamy na wspólne kolędowanie w Gminie Puławy

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego kolędowania! Po raz kolejny spotkamy się przy szopkach w Gołębiu i w Górze Puławskiej, by wspólnym śpiewem wyrazić radość z narodzenia Bożej Dzieciny.

- Góra Puławska, szopka na Placu im. Ks. J. B. Kownackiego - 30 grudnia 2018 r. (niedziela) po wieczornej Mszy Świętej, ok. godz. 18:00;

- Gołąb, szopka na Skwerze Niepodległej - 13 stycznia 2019 r. (niedziela) po wieczornej Mszy Świętej, ok. godz. 18:00.