Wypełnij ankietę do 18 stycznia 2019 r.

Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie zaprasza Państwa – mieszkańców gmin należących do LGD (Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy /gmina wiejska/, Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn) do wyrażenia opinii na temat warunków życia w swojej gminie. W tym celu należy wypełnić anonimową ankietę w terminie do 18 stycznia br., do której link znajduje się poniżej.

Swoją opinię mogą wyrazić nie tylko osoby fizyczne, ale także przedstawiciele organizacji pozarządowych, samorządów, przedsiębiorcy i innych lokalnych instytucji.

Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety!

PRZEJDŹ DO ANKIETY  https://omikronbadania.pl/questo/b.php?a=54775504&&b=25428973cb4&&c=bf495845