Dyżury Przewodniczącej i Wiceprzewodniczących Rady Gminy Puławy

Przekazujemy najbliższe terminy dyżurów przyjęć interesantów, pełnionych w Urzędzie Gminy Puławy przez Przewodniczącą i Wiceprzewodniczących Rady Gminy Puławy:

a) 12.02.2019 r. godz. 10.00-11.00 pok. 305 - Przewodnicząca Rady Gminy Puławy Dorota Osiak,

b) 19.02.2019 r. godz. 14.30-15.30 pok. 307 - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Puławy Marek Maik,

c) 26.02.2019 r. godz. 14.30-15.30 pok. 307 - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Puławy Tomasz Mizak.