Ku Pamięci Żołnierzy Niezłomnych - II puławski "Bieg Wilków"

3 marca 2019 r. odbędzie się druga edycja puławskiego „Biegu Wilków – Ku Pamięci Żołnierzy Niezłomnych”. Impreza to nie tylko okazja do tego by aktywnie spędzić niedzielne popołudnie, ale także hołd oddany bohaterom powojennego, antykomunistycznego podziemia.

Dla biegaczy przygotowano trzy, zróżnicowane dystanse: główny - 5 km, symboliczny - 1945 m (24 kwietnia 1945 roku Marian Bernaciak ps. „Оrlik” wraz z dowodzonym przez siebie oddziałem partyzantów rozbił Powiatowy Urząd Bezpieczeństwa w Puławach, uwalniając 107 więźniów), oraz 400 m – dla dzieci.

Każdy z uczestników może liczyć na pamiątkowy medal, a zwycięzcy na nagrody specjalne.

Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym plakacie oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/312498546017268/

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Puławy Pan Krzysztof Brzeziński.