INFORMACJA DOTYCZĄCA DOWODÓW OSOBISTYCH!

W związku z wdrażaniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną informuję, że:

• w dniu 27 lutego 2019 r. (środa) o godzinie 24.00 zostanie wyłączona możliwość wnioskowania o dowód osobisty przez stronę internetową
    E-PUAP. Usługa zostanie ponownie włączona w dniu 4 marca 2019 r. (poniedziałek).
  • w dniu 1 marca 2019 r. (piątek) wnioski o wydanie dowodu osobistego
    w Urzędzie Gminy Puławy będą przyjmowane do godz. 11.30.
    Od godz. 12.00 nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych.

Od dnia 4 marca 2019 r. (poniedziałek) w godzinach pracy Urzędu Gminy będą przyjmowane wnioski o wydanie dowodu osobistego z warstwą elektroniczną
(e-dowód).

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 6 grudnia 2018 r. o zmianie ustawy
o dowodach osobistych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2019 r. poz. 60).

Paweł Kamola

Sekretarz Gminy Puławy