XV Targi Pracy i Edukacji w Puławach

Zapraszamy do udziału w XV Targach Pracy i Edukacji, które odbędą się 21 marca 2019 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach, ul. Wojska Polskiego 7, w godz. 10.00 - 13.00.

Ideą Targów jest umożliwienie bezpośredniego kontaktu osobom poszukującym pracy z pracodawcami, przeprowadzenie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych oraz rozpoczęcie procesów rekrutacyjnych w połączeniu z ofertą edukacyjną naszego regionu.

Pracodawcy oferujący wolne miejsca pracy lub planujący w najbliższym czasie zwiększyć zatrudnienie w swojej firmie/instytucji mogą zgłosić swój udział w Targach do 15 marca br. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej PUP w Puławach.