Zapraszamy na debatę społeczną o bezpieczeństwie

W czwartek, 28 marca 2019 r. w Górze Puławskiej odbędzie się debata społeczna z udziałem funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Puławach. Wydarzenie będzie poświęcone omówieniu najważniejszych zagadnień związanych z lokalnym bezpieczeństwem w Gminie Puławy, a także prezentacji nowych narzędzi i aplikacji ułatwiających bieżący kontakt mieszkańców z Policją.

Debata odbędzie się w budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej (sala gimnastyczna). Początek spotkania zaplanowano na godz. 17:00.