Życzenia z okazji Dnia Sołtysa 2019

Z okazji Dnia Sołtysa wszystkim Sołtyskom i Sołtysom Gminy Puławy składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w pracy na rzecz środowiska lokalnego. Życzymy Państwu dobrej i owocnej współpracy z mieszkańcami i samorządem gminnym oraz satysfakcji płynącej z wykonywania tak ważnej, społecznej funkcji. Oby Państwa codzienny trud owocował zawsze ludzką życzliwością i przychylnością.

Krzysztof Brzeziński - Wójt Gminy Puławy
wraz z współpracownikami