Wojewódzki Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę i Palmę Wielkanocną

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Kultury w Lublinie zapraszają wszystkich mieszkańców Lubelszczyzny do udziału w pierwszym Wojewódzkim Konkursie na Najpiękniejszą Pisankę i Palmę Wielkanocną.

Szczegółowe informacje oraz zasady uczestnictwa określa regulamin konkursu, który dostępny jest do pobrania poniżej.

Zapraszamy mieszkańców Gminy Puławy do udziału w konkursie. Prace konkursowe, wraz z kartami zgłoszeniowymi, należy dostarczyć w terminie do dnia 3 kwietnia 2019 r. (środa), godz. 12:00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Gołębiu.