LGD „Zielony Pierścień” – nabór wniosków

Informujemy, że Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” ogłosił nabór wniosków na operacje w zakresie rozwoju przedsiębiorczości na obszarze wiejskim poprzez podejmowanie działalności gospodarczej w ramach poddziałania 19.2  Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wnioski można składać do Biura LGD od 23 kwietnia do 10 maja 2019 r.

Szczegółowe informacje o ogłoszonym naborze na stronie: http://zielonypierscien.eu/nabory-wnioskow/ogloszone-nabory/nabor-wnioskow-nr-142019-%e2%80%93-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej