Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Zamknięcie „starego” mostu i zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej

Zamknięcie „starego” mostu i zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej

Jak informuje Zarząd Dróg Wojewódzkich, od poniedziałku 13 maja od godz. 10.00, dla ruchu kołowego zostanie zamknięty „stary most” im. Ignacego Mościckiego na rzece Wiśle. Tym samym zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Będzie ona polegała na skierowaniu wszystkich pojazdów na „nowy most” im. Jana Pawła II. Przeprawa przez „stary most” będzie możliwa tylko dla ruchu pieszego oraz rowerów. Zamknięcie mostu spowodowane jest wznowieniem prac w ramach zadania "Przebudowa mostu na rz. Wiśle w m. Puławy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 874 Zarzecze - Puławy (dawna droga gminna nr 112801L). Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do 4 miesięcy.

W związku ze zmianami w organizacji ruchu, Miejski Zakład Komunikacji Puławy Sp. z o.o. wprowadzi nowy rozkład jazdy. Linie nr 5,7, S7, 9, 16, 17 i 27 zostaną skierowane na most im. Jana Pawła II.  Autobusy linii nr 5 nie będą obsługiwać miejscowości Jaroszyn i Góra Puławska z wyłączeniem kursów zabezpieczających przewóz na godz. 8.00 i odwóz po godz. 14.00 młodzieży szkolnej. Przystanki zlokalizowane w centrum Góry Puławskiej mają zostać przeniesione na ul. Kozienicką (w rejonie skrzyżowania ulic: Radomska, Kozienicka i Janowiecka). Zmiany w rozkładach jazdy zostały dokładnie opisane w załączniku Informacja Miejski Zakład Komunikacji Puławy Sp. z o.o..

Czytany 941 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start