Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Wyścig o pierwszą łubiankę Sezonu Truskawkowego 2019 wystartował!

Wyścig o pierwszą łubiankę Sezonu Truskawkowego 2019 wystartował!

Z niecierpliwością czekamy na pierwsze truskawki z Gminy Puławy w sezonie 2019. Z tej okazji, dla naszych mieszkańców, tradycyjnie ogłaszamy konkurs na pierwszą łubiankę najsmakowitszych owoców pod słońcem. Aby wziąć udział w konkursie na pierwszą łubiankę Sezonu Truskawkowego 2019, wystarczy zebrać minimum 2 kilogramy owoców, wypełnić Kartę konkursową wraz z Klauzulą informacyjną RODO i dostarczyć do Urzędu Gminy Puławy w godzinach jego pracy. Dla zwycięzcy zostanie ufundowana atrakcyjna nagroda. Wszystkie szczegóły zostały podane w Regulaminie konkursu. A więc gotowi, do startu, start!

Czytany 601 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start