Wyścig o pierwszą łubiankę Sezonu Truskawkowego 2019 wystartował!

Z niecierpliwością czekamy na pierwsze truskawki z Gminy Puławy w sezonie 2019. Z tej okazji, dla naszych mieszkańców, tradycyjnie ogłaszamy konkurs na pierwszą łubiankę najsmakowitszych owoców pod słońcem. Aby wziąć udział w konkursie na pierwszą łubiankę Sezonu Truskawkowego 2019, wystarczy zebrać minimum 2 kilogramy owoców, wypełnić Kartę konkursową wraz z Klauzulą informacyjną RODO i dostarczyć do Urzędu Gminy Puławy w godzinach jego pracy. Dla zwycięzcy zostanie ufundowana atrakcyjna nagroda. Wszystkie szczegóły zostały podane w Regulaminie konkursu. A więc gotowi, do startu, start!