Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Wizyta delegacji z Niemiec

Wizyta delegacji z Niemiec

W poniedziałek 13 maja 2019 r., przedstawiciele Towarzystwa Niemiecko-Polskiego, byli gośćmi Urzędu Gminy Puławy. Wcześniej mieli okazję zwiedzać m.in. Kazimierz Dolny.

Była to już kolejna wizyta w naszym regionie delegacji z Steglitz Zehlendorf – jednej z dzielnic Berlina, która jest partnerem dla Kazimierza Dolnego, Nałęczowa i Poniatowej. Dlatego w spotkaniu uczestniczyli także włodarze tych miejscowości – Artur Pomianowski, Wiesław Pardyka oraz Paweł Karczmarczyk. Wizyta była okazją do porozmawiania na tematy samorządowe i współpracy pomiędzy naszymi regionami. Christian Schröter – przewodniczący Towarzystwa Niemiecko-Polskiego, podziękował za doskonałą organizację ich pobytu w Polsce oraz wyraził nadzieję na m.in. owocną współpracę w dziedzinie kultury. Wszyscy goście mogli spróbować m.in. przepysznego truskawkowego tortu. Na zakończenie wizyty, jej uczestnicy złożyli wieńce na cmentarzu żołnierzy niemieckich w Polesiu.

Czytany 497 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start