Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Konkurs plastyczny: Samochód za 100 lat

Konkurs plastyczny: Samochód za 100 lat

Jak będzie wyglądał samochód za 100 lat? Ile osób będzie mogło nim podróżować? Czym będzie napędzany? Jeśli uważasz, że znasz odpowiedzi na te pytania, weź udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Puławach z siedzibą w Gołębiu.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży zamieszkujących teren Gminy Puławy. Uczniowie szkół podstawowych mogą zgłaszać wyłącznie prace indywidualne w formacie A4 lub A3 lub małe formy przestrzenne. Dzieci z przedszkola zgłaszają wyłącznie prace grupowe w formacie do A3 lub małe formy przestrzenne. Prace należy składać do 24.05.2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Puławach z siedzibą w Gołębiu (ul. Folwarki 1, Gołąb). Wręczenie nagród dla autorów najlepszych prac nastapi 1 czerwca 2019 r. podczas Dnia Dziecka organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury. Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeniowe można pobrać poniżej. Więcej informacji na temat konkursu: www.gokgolab.pl
Czytany 534 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start