Zapraszamy na Dzień Dziecka w Gołębiu

Zabawy przy muzyce, konkursy, wspólne animacje i grillowanie. To tylko niektóre atrakcje przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Gołębiu dla wszytkich dzieci z okazji ich święta.

Dzień Dziecka odbędzie się w sobotę 1 czerwca. Początek został zaplanowany na godz. 16.00. Udział w Dniu Dziecka zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Gołębiu jest bezpłatny. Podczas imprezy zostaną także ogłoszone wyniki konkursu plastycznego "Samochód za 100 lat". Serdecznie zaparaszamy.