Znamy samochód z przyszłości!

Ewelina Malinowska zajęła I miejsce za pracę „Srebrny samochód przyszłości” w Konkursie Plastycznym „Samochód za 100 lat”. Na drugiej pozycji znalazł się Bartek Sulima za pracę „Samochód za 100 lat”. Ostatnie miejsce na podium zajął Filip Warda za pracę „Samochód na baterie słoneczne”. Konkurs organizował Gminny Ośrodek Kultury w Gołębiu.

Do konkursu zostało zgłoszonych 26 prac rysunkowych i 17 prac przestrzennych. Jury oceniało prace m.in. pod względem ich oryginalności, pomysłowości, estetyki wykonania czy nawiązania do motywów regionalnych. Nagrody i dyplomy dla uczestników Konkursu zostaną wręczone podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się 1 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Gołębiu.

Oprócz nagrodzonych prac, Jury Konkursu przyznało także wyróżnienia dla:

Leny Szymanek

Natalii Wojtyły

Nadii Szymanek

Nikoli Ciesielskiej

Nikoli Grzybowskiej

Marcina Dziubaka

Izabeli Rułki

Wiktorii Mokijewskiej

Wiktorii Szczawińskiej

Przedszkola w Wólce Gołębskiej.

Wszystkim uczestnikom i laureatom Konkursu Plastycznego „Samochód za 100 lat” serdecznie gratulujemy.