Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Weź udział w Literackim Rajdzie Rowerowym

Weź udział w Literackim Rajdzie Rowerowym

Centrum Informacji Turystycznej w Puławach zaprasza do udziału w Literackim Rajdzie Rowerowym. Impreza odbędzie się 8 czerwca. Uczestnicy będą mieli do pokonania około 52 km.

Trasa rajdu poprowadzi przede wszystkim drogami publicznymi ciągnącymi się po zachodnim brzegu Wisły, w tym przez Gminę Puławy. Punktem docelowym jest dotarcie do miejscowości Czarnolas w powiecie zwoleńskim i zwiedzenie ekspozycji Muzeum Jana Kochanowskiego.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane uczestnictwem zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Centrum Informacji Turystycznej znajdującym się na Skwerze Niepodległości (Al. Królewska 4, tel.: 81 458 67 40) . Biuro CIT jest czynne codziennie w godz. 9-17. Rejestracja uczestników trwa od 29 maja do 6 czerwca. Wydarzenie adresowane jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czytany 251 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start