Ostrzeżenie o upałach

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie drugiego stopnia m.in. dla powiatu puławskiego o upałach.

Ostrzeżenie obowiązuje od wtorku 11 czerwca od godz. 12:00 do czwartku 13 czerwca do godz. 20:00. W tym czasie temperatura maksymalna w dzień będzie wynosić od 30°C do 32°C. W nocy temeemperatura wyniesie od 18°C do 20°C. Ostrzeżenie może zostać przedłużone na kolejne dni.
Rządowego Centrum Bezpieczeństwa opracowalo poniższą grafikę, która może pomoc w przygotowaniu się na nadchodzącą falę upałów.