Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Bezpłatne badania mammograficzne

Bezpłatne badania mammograficzne

W środę 26 czerwca, w Górze Puławskiej przy Parafii pw. św. Wojciecha, będą wykonywane bezpłatne badania mammograficzne. Akcja skierowana jest do kobiet w wieku 50-69 lat, które w przeciągu ostatnich dwóch lat nie wykonywały bezpłatnego badania.

Zapisy na badania są prowadzone pod numerem telefonu 42 254 64 10 lub 517 544 004. Rejestracji można dokonac także on-line: www.medica.org.pl Badania bedą odbywały się od godz. 13.00 do godz. 17.00. Kobiety, które nie są objęte bezpłatnymi badaniami, a które chciałyby je wykonać, bedą musiały zapłacić 80 zł.

Czytany 113 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start