Bezpłatne badania mammograficzne

W środę 26 czerwca, w Górze Puławskiej przy Parafii pw. św. Wojciecha, będą wykonywane bezpłatne badania mammograficzne. Akcja skierowana jest do kobiet w wieku 50-69 lat, które w przeciągu ostatnich dwóch lat nie wykonywały bezpłatnego badania.

Zapisy na badania są prowadzone pod numerem telefonu 42 254 64 10 lub 517 544 004. Rejestracji można dokonac także on-line: www.medica.org.pl Badania bedą odbywały się od godz. 13.00 do godz. 17.00. Kobiety, które nie są objęte bezpłatnymi badaniami, a które chciałyby je wykonać, bedą musiały zapłacić 80 zł.