Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Szacowanie strat spowodowanych niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi

Szacowanie strat spowodowanych niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi

Informujemy, że rolnicy posiadający grunty rolne na terenie Gminy Puławy lub prowadzący działy specjalne produkcji rolnej, mogą składać oświadczenia dotyczące poniesionych strat w uprawach rolnych spowodowanych niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi. Na terenie Gminy Puławy szczególnie niebezpieczne okazały się przymrozki, które wystąpiły na początku maja. Oświadczenia będą przyjmowane od 12 do 28 czerwca 2019 r.

W celu dokonania zgłoszenia, należy złożyć oświadczenie o zaistniałych szkodach na formularzach dostępnych w Urzędzie Gminy Puławy przy ul. Dęblińskiej 4, pokój 212 oraz na stronie internetowej gminy www.ugpulawy.bip.lubelskie.pl w zakładce Ogłoszenia.

Zgłaszając szkody, w oświadczeniach należy wpisać wszystkie uprawy, zgodnie ze złożonym wnioskiem na dopłaty w ARiMR wraz z podaniem miejscowości, numeru działek i powierzchni. W przypadku gospodarstwa rolnego położonego na obszarze co najmniej dwóch gmin, w których wystąpiły szkody, formularze oświadczeń składa się do każdej gminy oddzielnie, wpisując do nich tylko uprawy znajdujące się na terenie danej gminy. W przypadku gdy gospodarstwo rolne prowadzi produkcję zwierzęcą, należy również dołączyć oświadczenie o ilości zwierząt, niezależnie od tego, czy szkody wystąpiły wyłącznie w uprawach czy w produkcji zwierzęcej. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 81 889 05 02.

Czytany 505 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start