Szkolenie żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej w Wólce Gołębskiej, Borowej i Skokach

15 i 16 czerwca 2019 r. w okolicach miejscowości Wólka Gołębska, Borowa i Skoki będą prowadzone zajęcia szkoleniowe żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Szkolenie będzie realizowane w ramach zajęć z przedmiotu "Taktyka".

Podczas szkolenia nie będzie wykorzystana amunicja bojowa i środki pozoracji pola walki. W trakcie szkolenia nie wystąpią żadne utrudnienia oraz zagrożenia życia i zdrowia mieszkańców.

Jednocześnie informujemy, że w związku z planowanymi ćwiczeniami wojskowymi, w dniach 15-28 czerwca 2019 r., na terenie Gminy Puławy mogą przemieszczać się pododdziały wojskowe oraz kolumny sprzętu i wyposażenia wojskowego. Przedsięwzięcie ma charakter szkoleniuowy i nie są to działana bojowe.