Zapraszamy do Skoków na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2019

Serdecznie zapraszamy do kibicowania drużynom ochotniczych straży pożarnych, które będą rywalizować w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. Zawody odbędą się w niedzielę 16 czerwca przy remizie OSP w Skokach. Początek zmagań został zaplanowany na godz. 8.00.

Zwycięzca rywalizacji wezmą udział w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych, które odbędą się z okazji Dożynek Powiatu Puławskiego. Na uczestników bedą też czekały puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Zapraszamy do wspólnego dopingowania!