Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Zapraszamy na wernisaż wystawy obrazów Beaty Wichy

Zapraszamy na wernisaż wystawy obrazów Beaty Wichy

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy obrazów Beaty Wichy, który odbędzie się w sobotę 22 czerwca 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gołębiu. Początek został zaplanowany na godz. 17.00. Wystawa będzie nosiła tytuł "Powiew słońca".

Beata Wicha o swojej twórczości: Inspiracją mojej sztuki stała się przepiękna Ziemia Puławska wraz z jej historią i tradycjami. Moje malarstwo jest skierowane do wszystkich, z którymi chciałabym się podzielić swoimi odczuciami i pasją. Jestem szczęśliwą mamą córki, społeczniczką, poświęconą ideałom i wierzę w każdego człowieka. W swoim domu mam wspaniałą gromadkę moich kochanych, milusińskich zwierząt.

 
Czytany 214 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start