Zapraszamy na wernisaż wystawy obrazów Beaty Wichy

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy obrazów Beaty Wichy, który odbędzie się w sobotę 22 czerwca 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gołębiu. Początek został zaplanowany na godz. 17.00. Wystawa będzie nosiła tytuł "Powiew słońca".

Beata Wicha o swojej twórczości: Inspiracją mojej sztuki stała się przepiękna Ziemia Puławska wraz z jej historią i tradycjami. Moje malarstwo jest skierowane do wszystkich, z którymi chciałabym się podzielić swoimi odczuciami i pasją. Jestem szczęśliwą mamą córki, społeczniczką, poświęconą ideałom i wierzę w każdego człowieka. W swoim domu mam wspaniałą gromadkę moich kochanych, milusińskich zwierząt.