Mamy najdorodniejszą truskawkę w sezonie 2019

Pani Iwona Bachanek z Polesia zwyciężyła w Konkursie na najdorodniejszą truskawkę Sezonu Truskawkowego 2019. Owoc, który zgłosiła na konkurs, ważył 79 gram. Truskawka była odmiany Malwina.

Pani Iwonie serdecznie gratulujemy zwycięstwa. Dla zwyciężczyni konkursuna najdorodniejszą truskawkę Sezonu Truskawkowego 2019, zostanie ufundowana nagroda rzeczowa. Będzie ona wręczona wraz pamiątkowym dyplomem podczas 9. Święta Truskawki. Impreza odbędzie się 7 lipca 2019 r. na stadionie sportowym w Górze Puławskiej.