Już jest nowy Kurier Gminy Puławy!

Już jest 40. Kurier Gminy Puławy. Wkrótce trafi do Państwa domów.

W Kurierze przeczytamy m.in. o:

• absolutorium dla Wójta Gminy Puławy - Krzysztofa Brzezińskiego;
  • zagrożeniu powodzią;
  • Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych;
  • jak przetrwać upały;
  • stypendiach dla najzdolniejszych uczniów;
  • od dzieci z Publicznego Przedszkola im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Górze Puławskiej dowiemy się kto to jest europoseł;
  • poznamy przepis na truskawkowy sernik.

Te i wiele innych ciekawych informacji, w najnowszym wydaniu Kuriera Gminy Puławy. Życzymy miłej lektury.