Wójt Gminy Puławy ogłasza PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Puławy

Lp.

Położenie  i nr działki Pow. w m2 Opis

Przeznaczenie w planie

Cena wywoławcza netto w zł Wadium w zł Termin przetargu
1. Klikawa 174/2 8900

Działka gruntu niezabudowana, nieużytkowana i niezagospodarowana. Częściowo zakrzaczona i zadrzewiona (samosiejka). Ma kształt czworoboku.

Przylega do nieurządzonej drogi gminnej wewnętrznej.

P,B,S – tereny przemysłu wytwórczego baz i składów 231 400, 00 12 000,00

10.09.2019 r.

godz. 1100

Dla nieruchomości położonej w Klikawie prowadzona jest księga wieczysta LU1P/00043633/4. Nieruchomość nie jest obciążona. Na nieruchomości nie ciążą żadne zobowiązania.

Do sprzedaży nieruchomości mają zastosowanie przepisy ustawy z 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. z 2018 r. poz. 2174 z późń. zm.).

Należny podatek VAT w  wysokości 23% zostanie doliczony do wylicytowanej w przetargu ceny zakupu.

Przetarg odbędzie się w dniu 10 września 2019 r. o godzinie 11:00  w siedzibie Urzędu Gminy Puławy przy ul. Dęblińskiej 4 pokój nr 202, II piętro

W przetargu mogą wziąć udział osoby fizyczne i prawne, które wniosą wadium w pieniądzu przelewem na konto Gminy Puławy w Nadwiślańskim Banku Spółdzielczym w Puławach nr 57 8736 0006 2001 0000 3636 0001 w terminie do dnia 6 września 2019 r. włącznie.

Szczegóły dotyczące przetargu opisane są w poniższym załączniku.