Zapraszamy na "Dożynki Powiatowe Kurów 2019"

Zapraszamy na "Dożynki Powiatowe Kurów 2019". Impreza odbędzie się w dniach 24-25 sierpnia 2019 r. na miejscowym stadionie sportowym.

Pierwszy dzień upłynie pod kątem rywalizacji ochotniczych straży pożarnych w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. Gminę Puławy będą reprezentowały męskie drużyny OSP z Opatkowic i Leokadiowa oraz kobieca drużyna z Opatkowic.

Uroczystości niedzielne rozpoczną się od mszy świętej w intencji rolników, która odbędzie się w Kościele pw. Narodzenia NMP i św. Michała Archanioła w Kurowie. Następnie uczestnicy przejdą w korowodzie na boisko sportowe przy Szkole Podstawowej. Po oficjalnym otwarciu „Dożynek Powiatowych Kurów 2019”, odbędą się tradycyjne konkursy dożynkowe czy występy artystyczne. Na zakończenie imprezy wystąpi zespół Effect. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na plakacie.

Organizatorami "Dożynek Powiatowych Kurów 2019" jest Powiat Puławski oraz Gmina Kurów. Serdecznie zapraszamy!