Ostrzeżenie przed burzami z gradem i silnym wiatrem!

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie drugiego stopnia m.in. dla powiatu puławskiego o możliwości wystąpienia burz z gradem.

Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 14:00 dnia 07.08.2019 (środa) do godz. 08:00 dnia 08.08.2019 (czwartek). W tym czasie IMGW-PIB prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 mm do 40 mm, lokalnie do
50 mm i porywami wiatru do 90 km/h. W nocy, lokalnie może wiatr może osiągać prędkość do 110 km/h. Miejscami możliwy jest także grad. Najintensywniejsze zjawiska przewidywane są na godziny nocne.