Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków!

Mając na uwadze trudności z podpisywaniem umów na wywóz nieczystości ciekłych i osadów  z przydomowych oczyszczalni ścieków termin przyjmowania  „ZGŁOSZENIA DO GMINNEJ EWIDENCJI ZBIORNIKÓW BEZODPŁYWOWYCH (SZAMB), lub PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW” zostaje przedłużony do dnia 30 września 2019 r. Druk zgłoszenia dostępny w załączniku poniżej, w Urzędzie Gminy Puławy, ul. Dęblińska 4, 24-100 Puławy, pok. nr 8, oraz u Sołtysów.