Odbiór odpadów wielkogabarytowych

Odpady wielkogabarytowe należy wystawić przed posesję w dniu odbioru do godz. 7:00 według następującego harmonogramu:

03.09.2019 r.

Anielin, Leokadiów, Kochanów, Piskorów, Polesie,, Smogorzów, Sosnów, Zarzecze, Janów, Pachnowola, Dobrosławów, Sadłowice, Tomaszów,

Kolonia Góra Puławska, Bronowice, Kowala, Łęka, Opatkowice, Kajetanów

19.09.2019 r.

Gołąb, Borowa, Skoki, Matygi, Borowina, Niebrzegów, Nieciecz, Wólka Gołębska, Góra Puławska, Klikawa, Jaroszyn

ODPADY WIELKOGABARYTOWE to odpady o dużych lub nietypowych rozmiarach, takie jak: meble (szafy, stoły, krzesła, sofy, komody), dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów itp.

DO ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH NIE NALEŻĄ: zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, materiały i części budowlane, takie jak deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe, spłuczki, grzejniki, płytki, rolety i inne, jak również części samochodowe, motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe i ogrodowe.