Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Ogłoszenie wykazu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Puławy przeznaczonej do zbycia w drodze zamiany nieruchomości, położonej w Wolce Gołębskiej

Ogłoszenie wykazu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Puławy przeznaczonej do zbycia w drodze zamiany nieruchomości, położonej w Wolce Gołębskiej

Informujemy, iż w Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się Zarządzenie Wójta Gminy Puławy Nr 184/2019 z dnia 3 września 2019 r., w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Puławy przeznaczonej do zbycia w drodze zamiany nieruchomości, położonej w Wólce Gołębskiej.

 

Lp.

Nr działki

Pow.

w ha

Położenie

nieruchomości

Opis

nieruchomości

Księga

Wieczysta

Przeznaczenie

w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Puławy

Forma

zbycia nieruchomości

Cena

nieruchomości

brutto z podatkiem VAT

1. 1198/1 0,0446 Wólka Gołębska Działka w terenie realizowanego osiedla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej przy urządzonej, utwardzonej tłuczniem drodze gminnej. Działka nie jest zagospodarowania, nieogrodzona. Nie nadaje się do samodzielnej zabudowy z uwagi na wąski wydłużony kształt i zbyt małą powierzchnię. LU1P/00043633/4 11 MN – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna zamiana

17 719,00 zł

 

Osoby, którym przysługuje pierwszeństwo w nabyciu ww. nieruchomości na podstawie art. 34 ust. 1 pkt 1 i pkt 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2018 r. poz. 2204 w późn. zm.) mogą składać wnioski o ich nabycie w terminie 6 tygodni licząc od dnia wywieszenia niniejszego wykazu, tj. do dnia 15 października 2019 r. w siedzibie Urzędu Gminy Puławy przy ul. Dęblińskiej 4, 24-100 Puławy.

Dodatkowe informacje:

Urząd Gminy Puławy, ul. Dęblińska 4, pok. 208, tel. 081 889 05 28

 
Czytany 164 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start