Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Pamiętamy o nauczycielach z okazji ich święta

Pamiętamy o nauczycielach z okazji ich święta

W poniedziałek 14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej popularnie nazywanym Dniem Nauczyciela. Z tej okazji wszystkim pedagogom składamy najserdeczniejsze życzenia: wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji i spełnienia z wykonywanej pracy, wspaniałych i zdolnych uczniów oraz wysokich zarobków adekwatnych do wykonywanych obowiązków.

Święto Komisji Edukacji Narodowej w Gminie Puławy, jest także okazją do spotkania władz Gminy z dyrektorami podległych placówek. Podczas wspólnego świętowania, szefowie szkół oraz Agnieszka Bociańska – kierownik Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych, otrzymali z rąk Wójta Gminy Puławy – Krzysztofa Brzezińskiego oraz Zastępcy Wójta Gminy Puławy – Norberta Staszaka m.in. listy gratulacyjne i bukiety kwiatów.

Czytany 690 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start