Weź udział w debacie o bezpieczeństwie

Widzisz niebezpieczne sytuacje na drodze? Chcesz poznać swojego dzielnicowego lub Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa? Weź udział w debacie o bezpieczeństwie. Będą w niej uczestniczyli funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Puławach, władze Gminy Puławy oraz sami mieszkańcy. Debata odbędzie się w środę 6 listopada na małej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Górze Puławskiej. Początek spotkania został zaplanowany na godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy!