Oferta dla rolników: uprawa konopi przemysłowych

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich zaprasza do współpracy rolników zainteresowanych uprawą polskich odmian konopi przemysłowych. Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich, podmiot podległy Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi jest największym producentem materiału nasiennego polskich, wyhodowanych w Instytucie odmian. W ramach umów kontraktacji w roku 2020, zapewniama rolnikom profesjonalne wsparcie i korzystne warunki współpracy:

• Uprawa odmian o bezpiecznym (poniżej 0,2%) poziomie THC

• Wysokiej jakości materiał nasienny

• Zakup całego plonu nasion wg ustalonych cen

• Atrakcyjną rentowność, przychód z hektara nawet 20 000 zł

• Pomoc w dokonaniu zgłoszeń urzędowych.

• Wsparcie agrotechniczne w całym okresie upraw

• Opiekę merytoryczną ekspertów/pracowników naukowych IWNIRZ

• Możliwość nabycia wiedzy w zakresie upraw, zbioru i przetwórstwa konopi przemysłowych w trakcie organizowanych szkoleń I spotkań indywidualnych

Szczegółowe informacje dotyczące uprawy konopi przemysłowych dostępne są w załączniku.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

telefoniczny: 664 949 998

www.programkonopny.pl