Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

III Bieg dla Niepodległej. Cześć i Chwała Bohaterom

III Bieg dla Niepodległej. Cześć i Chwała Bohaterom

Dziesiątki zawodników z całej Polski wzięło udział w trzeciej edycji "Biegu dla Niepodległej. Cześć i Chwała Bohaterom". Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Puławy – Krzysztof Brzeziński. Gościem specjalnym wydarzenia był Norbert "SMOŁA" Smoliński - lider zespołu "Contra Mundum".

 

Zmagania były okazją, aby uczcić 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zawodnicy rywalizowali na czterech dystansach: głównym - 5 km, średnim - 3 km, symbolicznym - 1918 m, dla dzieci 400 m oraz 3 km w nordic walking. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Można było zdobyć m.in. okazałe puchary Krzysztofa Brzezińskiego - Wójta Gminy Puławy dla najlepszej kobiety w Biegu Głównym (5 km), najlepszego zawodnika z Gminy Puławy oraz w biegu na 400 metrów. Organizatorem "III Biegu dla Niepodległej. Cześć i Chwała Bohaterom" był Marcin Mizera.

Czytany 383 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start