Zapraszamy na obchody Narodowego Święta Niepodległości w Gminie Puławy

www.pixabay.com

Zapraszamy do wspólnego świętowania Narodowego Święta Niepodległości. Obchody będą odbywały się w 11 listopada w Górze Puławskiej i Gołębiu.

Góra Puławska

godz. 10.00

Msza św. za Ojczyznę w Kościele pw. św. Wojciecha.

godz. 11.00

Przemarsz na cmentarz parafialny i złożenie kwiatów oraz zapalenie zniczy na mogile wojennej z czasów I wojny światowej.

Gołąb

około godz. 16.45

Złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod pomnikiem wzniesionym w 1930 r. ku czci bohaterów walczących o wolność Ojczyzny (Skwer Niepodległej).

godz. 17.00

Msza św. za Ojczyznę w Kościele pw. św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu.

Po zakończeniu mszy św. planowany jest także program artystyczny.

Organizatorem obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Gołębiu jest Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Gołębiu przy współudziale Towarzystwa Przyjaciół Gołębia oraz Parafii pw. św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu.