Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

100. urodziny Pani Józefy Woszczyk!

100. urodziny Pani Józefy Woszczyk!

4 listopada 2019 r. Pani Józefa Woszczyk z Łęki skończyła 100 lat! Z tej okazji Wójt Gminy Puławy – Krzysztof Brzeziński odwiedził Panią Józefę z najserdeczniejszymi życzeniami. Oczywiście nie mogło zabraknąć bukietu pięknych kwiatów. Spotkanie było także okazją do przekazania listu od Pana Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Pani Józefa pochodzi z Łęki, gdzie spędziła większość dotychczasowego życia. Obecnie mieszka w Puławach razem z rodziną, która bardzo troskliwie opiekuje się nią opiekuję. Co jest sekretem długowieczności Pani Józefy? Być może to, że przez całe swoje życie Pani Józefa unikała wszelkiego alkoholu.

„Z okazji pięknego jubileuszu 100. rocznicy urodzin składam Pani w imieniu władz oraz wspólnoty samorządowej Gminy Puławy, serdeczne gratulacje oraz z serca płynące życzenia. Gratuluję osiągnięcia tak pięknego, a przy tym rzadkiego w ludzkim życiu wieku. Ciesząc się z Panią i Rodziną tymi pięknymi urodzinami, życzę jeszcze wielu długich lat życia w dobrym zdrowiu, oraz otoczeniu najbliższych.” – napisał Wójt Gminy Puławy – Krzysztof Brzeziński w liście gratulacyjnym skierowanym do Pani Józefy.

Warto dodać, iż na terenie Gminy Puławy obecnie zameldowane są 3 panie, które ukończyły 100 lat. Najstarsza mieszkanka Gminy Puławy pochodzi ze Smogorzowa. W tym roku skończyła 103 lata. Serdecznie gratulujemy.

Czytany 267 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start