Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Europejskie Dni Dziedzictwa w Gołębiu docenione

Europejskie Dni Dziedzictwa w Gołębiu docenione

Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Gołębiu, otrzymała wyróżnienie za współorganizowany z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gołębiu cykl imprez pod hasłem „Gołębskie Sploty”. Uroczystość odbyła się 19 listopada w Warszawie podczas Gali podsumowującej 27. edycję Europejskich Dni Dziedzictwa.

W czasie ceremonii uhonorowano organizatorów najciekawszych wydarzeń odbywających się w ramach tegorocznej edycji EDD. Tym razem hasłem przewodnim imprez był „Polski Splot”. Wśród nagrodzonych znalazła się Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Gołębiu. Wyróżnienie zostało przyznane za na modelową współpracę placówki z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gołębiu w przygotowaniu interesującej oferty dla środowiska lokalnego. Warto podkreślić, że była to już 10-ta edycja obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa przygotowana  przez Szkołę we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gołębiu.

Chciałbym jeszcze raz podziękować całej społeczności szkolnej, uczniom, nauczycielom, rodzicom, instytucjom wspierającym szkołę za olbrzymie zaangażowanie, bez którego nie byłoby tego wspaniałego sukcesu – mówi Krzysztof Gowin – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Gołębiu.

Czytany 568 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start