Zapraszamy na "I Powiatowy Dzień Wolontariatu"

Zapraszamy do udziału w "I Powiatowym Dniu Wolontariatu", który ma na celu nagrodzenie ludzi i organizacji aktywnie działających w dziedzinie wolontariatu. Wydarzenie odbędzie się 6 grudnia od godz. 13.30 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach. Wstęp wolny.

Przy okazji "I Powiatowego Dnia Wolontariatu" zostanie zorganizowany panel dyskusyjny. Wezmą w nim udział przedstawiciele samorządu, organizacji pozarządowych oraz firm i instytucji. Głównym punktem wydarzenie będzie wręczenie nagród wolontariuszom i podmiotom zaangażowanym w działalność wolontariacką.

Szczegóły "I Powiatowego Dnia Wolontariatu" na: Powiat Puławski