Zapraszamy na Orszak Trzech Króli

W poniedziałek 6 stycznia zapraszamy do udziału w Orszaku w Orszak Trzech KRÓLI. Spotykamy się o godz. 13.00 na Placu Chopina w Puławach. Następnie wraz z brzemienną Świętą Rodziną, odwiedzimy dwór Heroda, zobaczymy walkę dobra ze złem i przejdziemy przez Bramę Anielską do Pałacu Czartoryskich, aby z pasterzami i królami złożyć pokłon narodzonemu Jezusowi. Głównym organizatorem Orszaku Trzech Króli jest Stowarzyszenie "Rodzina". Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Krzysztof Brzeziński - Wójt Gminy Puławy.