Bezpłatne szkolenie: nowości technologiczne w uprawie truskawek

Wszystkich plantatorów truskawek zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. "Nowości technologiczne w uprawie truskawek". Odbędzie się ono w czwartek 23 stycznia w Szkole Podstawowej w Zarzeczu. Początek spotkania został zaplanowany na godz. 10.00. Organizatorami szkolenia są: Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli oraz Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

Szczegółowy program imprezy znajduje się na plakacie.